Telefon:

+48 54 237 12 46

E-mail:

biuro@hstp.pl

Adres:

Osiedle Młodych 1a

Szpetal Górny

87-811 Fabianki

Budowa Stacji uzdatniania wody

Jakość i niskie koszty eksploatacji


Stacje uzdatniania wody budujemy już od ponad 20 lat. Hydro System oferuje kompleksowe usługi związane z budową, modernizacją, czy serwisem hydro-obiektów. Nasza kadra przygotowana jest do całościowej obsługi inwestycji. Wykonujemy roboty budowlane i elektroenergetyczne. Projektujemy oraz wdrażamy instalacje odpowiedzialne za sterowanie i automatykę. Przeprowadzamy prace inżynieryjne, montaż gotowych elementów i półproduktów. Wszelkie działania prowadzimy zgodnie z obowiązujaymi normami. Stosowane przez nas rozwiązania i materiały posiadają konieczne atesty i aprobaty techniczne.

Hydro System to prędkość reakcji i krótki czas wykonania. Posiadamy własne przenośne laboratorium do badań fizykochemicznych pozwalające diagnozować nieprawidłowości działania zespołów uzdatniania w terenie bez konieczności przesyłania próbek do analiz. Dzięki takiemu rozwiązaniu ograniczamy niekorzystny wpływ usterek na jakość wody, ograniczamy koszty związane z wyeliminowaniem nieprawidłowości i wyprzedzamy konkurencję w jakości świadczonych usług.

Modernizacja

Redukcja kosztów i poprawa parametrów pracy


Utrzymanie infrastruktury związanej z uzdatnianiem wody nie musi oznaczać kolosalnych nakładów dzięki możliwości wdrożenia nowoczesnych technologii. Hydro System wykonuje kompleksowe analizy systemów stacji służące optymalizacji stosowanych rozwiązań oraz doborowi właściwych komponentów. Dzięki inwestycjom związanym z modernizacją istniejących obiektów pojawia się możliwość ograniczenia nakładów na ich utrzymanie o 30%. Planując budżet pamiętaj o naszej ofercie zapewniającej:

  • Redukcję kosztów utrzymania stacji uzdatniania wody.
  • Poprawienie jakości finalnej oraz sprawności systemów.
  • Wydłużenie czasu życia urządzeń.

serwis

Krótki czas reakcji i naprawy


Szybka i efektywna pomoc w małych i dużych naprawach systemów związanych z uzdatnianiem wody. Bez względu na zakres koniecznych do wykonania prac nasza kadra przygotowana jest do podjęcia działania w najkrótszym możliwym czasie. Hydro System to przede wszystkim:

  • Własne przenośne laboratorium do badań fizykochemicznych.
  • Kompleksowa obsługa zgłoszeń serwisowych.
  • Krótki czas reakcji redukujący dodatkowe koszty związane z wydłużeniem czasu trwania uszkodzenia.