Telefon:

+48 54 237 12 46

E-mail:

biuro@hstp.pl

Adres:

Osiedle Młodych 1a

Szpetal Górny

87-811 Fabianki

przewierty sterowane

PRECYZYJNIE I DALEKO
profesjonalny sprzęt podstawą jakości

Profesjonalny sprzęt podstawą jakości


Zaplecze techniczne Hydro System to jeden z naszych atutów. Korzystamy z najwyższej klasy urządzeń, które dzięki swym parametrom technicznym pozwalają nam na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń. Jesteśmy mobilni - odpowiadamy za transport naszego taboru i organizację miejsca pracy.

  • Wiertnica horyzontalna Ditch Witch 3020 M1
  • Wiertnica horyzontalna Vermeer d7x11a
  • Nasi operatorzy posiadają uprawnienia operatorów wiertnic poziomych do ϕ 600
usługi

Usługi


Oferujemy usługi poziomych przewiertów sterowanych. Stosowana technologia pozwala na redukcję kosztów inwestycyjnych w związku z brakiem konieczności wykonywania rozbiórek nawierzchni oraz prowadzenia wykopów jak ma to miejsce w przypadku standardowych technik. Dodatkowym atutem jest ograniczenie wpływu prowadzonych prac na środowisko naturalne ze względu na mniejszą ingerencję w otoczenie. Dzięki profesjonalnej kadrze i nowoczesnym urządzeniaom możemy zapewnić:

  • Przewierty poziome o zasięgu do 350 metrów oraz średnicy do 600 milimetrów.
  • Zaciąganie rur HDPE, rur stalowych, wzmocnionego okablowania strukturalnego.
  • Dokładność prowadzonych przewiertów dzięki zaawansowanym systemom sterowania i lokalizacji.

Czym są przewierty sterowane?

Technologia horyzontalnych lub poziomych przewiertów sterowanych jest metodą bez wykopowego układania pod ziemią rur, kanałów, okablowania. Dopuszcza ona możliwość prowadzenia prac na określonych geodezyjnie trasach z uwzględnieniem skrętów o niewielkim zakresie. Ważnym aspektem przewiertów jest minimalny wpływ, jaki wywierają one na środowisko naturalne przez co łatwiejszym staje się uzyskanie pozwoleń środowiskowych. Wykorzystanie omawianej technologii pozwala również zredukować koszty prowadzonych prac ze względu na brak konieczności rozbiórki i odtwarzania nawierzchni w przeciwieństwie do klasycznych metod wykopów otwartych. Przewierty sterowane można wykonywać w różnych rodzajach gruntu (szeroka gama możliwych do wykorzystania głowic wiercących) jak i pod zbiornikami, czy tokami wodnymi z zachowaniem odpowiedniej głębokości.